تاریخچه

این شرکت نخستین بار در سال ۱۳۶۸ با ایجاد و احداث کارخانه ی آسفالت نیک فرجام در فاصله 5 کیلومتری جاده یزد – تفت بنیان شد.امروزه شرکت فرش راه یزد توانسته است به عنوان منشاء خدمات ارزنده ، فعالیت های شایسته ای در راستای عمران استان یزد و فراتر از آن در گوشه کنار میهن عزیزمان انجام بدهد کسب تجارب لازم در حیطه تولید و بهره برداری از معادن و تلاش شرکت بمنظور همگامی با تکنولوژی روز دنیا و نیز کوشش برای گسترش خدمات زمینه ای شد تا رفته رفته مجموعه ای از توانایی ها گرد هم بیایند .در راستای ارزش نهادن بر پارامترهای زیست محیطی بر آن شدیم با به کارگیری ماشین آلات جدیدتر وسرمایه های ذهنی کارامد پتانسیل های کاربردی جدید در منظقه ایجاد کنیم و از این طریق بر این مهم نایل آییم .از این رو شرکت با ورود به عرصه های عمرانی جدید توان و تخصص خود را در معرض آزمون های تازه تری قرار داد وچشم انداز کاری خود را به گونه ای تنظیم نمود که با بهره گیری از نیروهای جوان و تلاش برای کارآفرینی و ایجاد اشتغال دامنه ی فعالیت خود را گسترش دهد. د ر نتیجه توانست فراتر از تولید آسفالت به عرصه کاربعدی و احداث راه وارد شده و نام شرکت از آسفالت نیک فرجام در سال ۱۳۷۹ به شرکت راهسازی فرش راه یزد تغییر یابد. شرکتی که اگر چه بیش از ده سال از اثبات نام آن نمی گذرد اما تجربه ای را بالغ بر ۲۴ سال در زمینه ی تولید آسفالت و حضور در عرصه های راهسازی و امور مرتبط با آن در رزومه ی کاری خود دارد .

بیانیه ماموریت

تیم حرفه ای ما و تکنسین ها ی آنها در زمینه نو آوری در مشتقات قیری و به کار گیری مواد افزودنی آسفالت و به کار گیری پلیمر های جدید در قیر به فعالیت می پردازند و این امرسبب شده است در راستای تحقق توسعه ی پایدار از بعد اقتصادی گام های بلندی را برداریم و از این طریق پتانسیل های لازم را در راستای تحقیق و پژوهش های برون منطقه ای ایجاد نماییم . نمایندگان ما طیف وسیعی از رشته های مهندسی و تجربیات حرفه ای را دارا می باشند و پیروی از خط مشی شرکت را به عنوان هدف خود برگزیده اند.

بیانیه ماموریت

در فرش راه مدیران در رشته های فنی مهندسی و مدیریت منابع انسانی و مدیریت فروش و بازار تحصیل نموده اند و ارتباط فرش راه با دانشگاه سبب پیشرفت روز به روز و حرکت به سمت افق ها ی روشن فناوری در زمینه ی راهسازی شده است.

کارمندان و متخصصان ما با رشته های تحصیلی مهندسی عمران و مهندسی زمین شناسی ومهندسی فناوری اطلاعات ومهندسی برق ومهندسی شیمی و علوم آزمایشگاهی ومهندسی شهر سازی به ایفای نقش می پردازند. بسایری از متخصصان ما دارای مدارج بالای علمی می باشند .حضور این چنین بار علمی به همراه تجربه ی فراوان مسهل پیشروی در جاده ی پیشرفت می باشد.

بر اساس آمار های ارایه شده توسط مرکز آمار ایران فرش راه نخستین شرکت ارایه دهنده آسفالت سطحی در حیطه ی نواحی کویر ایران  می باشد که این خود مهر تاییدی بر توانمندی مدیران آن می باشد

چشم‌انداز

اعضا

حسین نیک‌فرجام

حسین نیک‌فرجام

رییس هیئت مدیره
علیرضا نیک‌فرجام

علیرضا نیک‌فرجام

قائم مقام مدیرعامل
محسن نیکفرجام

محسن نیکفرجام

معاونت تولید
مجید نیک‌فرجام

مجید نیک‌فرجام

معاونت عمران
مسعود عابدی

مسعود عابدی

معاونت مالی
ناصر شیخعلیشاهی

ناصر شیخعلیشاهی

مدیریت ماشین آلات

فایل‌ها